Anunturi si noutati
Anunț public

Avand in vedere continuare lucrarilor din cadrul Programului National de Cadastru si Carte Funciara demarat de Agentia Nationala de Cadastru si Publicitate Imobiliara (ANCPI),in scopul inregistrarii gratuite a imobilelor in sistemul integral de cadastru si Carte Funciara, rugam proprietarii detinatori de imobile din Sectoarele 77,24,56,18 din locurile numite”Berc Noslac, Peste vale,Podirei,Furdulas I,Furdulas II, Furdulas III si Rit Captalan” sa se prezinte Joi  data de 21.11.2019 ora 10:00 la sediul Primariei Noslac, Str.Principala, Nr.78, Localitatea Noslac, avand asupra lor  actele de proprietate pentru terenurile detinute precum si actele de stare civila.

PRIMAR:

ZILAHI FLORIN CLAUDIU

Anunțuri importante

Anunț public

Pentru a vizualiza fișierele marcate cu pictograma PDF (Portable Document Format) aveți nevoie de programul Adobe Reader. Daca nu-l aveți instalat, puteți să descărcați programul de pe pagina adobe.com

Anunț alegeri prezidențiale (secții votare)

Anunt privind acordarea ajutorului pentru incalzirea locuintei in sezonul 2019-2020

Dispoziția 131 din 24.09.2019

<< Început < Anterior 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Următor > Sfârşit >>