Anunturi si noutati
Anunț întrerupere furnizare apă potabilă

Apa CTTA Alba anunţă întreruperea furnizării cu apă potabilă miercuri, 10.10.2018, începând cu ora 08:00 până la ora 14:00, în vederea efectuării de lucrări de reparaţii la conducta magistrală

Publicație

privind delimitarea şi numerotarea secţiilor de votare din comuna NOȘLAC la referendumul național pentru revizuirea Constituției

din  6 – 7 octombrie 2018

Nr. secţiei de votare

Sediul secţiei de votare

Delimitarea secţiei de votare

NOŞLAC, PRIMĂRIA COMUNEI NOŞLAC,

NR. 78

SATELE: CĂPTĂLAN, NOŞLAC

GĂBUD, ŞCOALA GENERALĂ, NR. 4

SAT: GĂBUD

STÂNA DE MUREŞ, ŞCOALA GENERALĂ, NR. 1

SATELE: COPAND, STÂNA DE MUREŞ, VALEA CIUCIULUI

Roadele Toamnei la Noșlac ediția a VIII-a

ANUNȚ PREALABIL PRIVIND AFIȘAREA PUBLICĂ A DOCUMENTELOR TEHNICE ALE CADASTRULUI

Unitatea administrativ-teritorială Primaria comunei Noslac, din județul Alba anunță publicarea documentelor tehnice ale cadastrului pentru sectoarele cadastrale nr.1,31,39,(in locurile numite ses1,chisc,unghiul ghidoji,berc,lab,mori,pasunea finetele copandului si piatra alba) începând cu data de 03.09.2018, pe o perioadă de 60 de zile, la sediul Primariei Noslac,Str.Principala,Nr.78, conform art. 14 alin. (1) și (2) dinLegea cadastrului și a publicității imobiliarenr. 7/1996, republicată, cu modificările și completările ulterioare.

Datele referitoare la imobilul/imobilele pe care le deţineţi în sectoarele cadastrale sunt afişate la sediul PRIMARIEI din localitatea NOSLAC

În vederea verificării datelor publicate, vă rugăm să vă prezentaţi la locul publicării.

Puteţi depune Cerere de rectificare dacă informaţiile referitoare la imobilul deţinut nu sunt corecte, în termen de 60 zile de la data publicării, la Comisia de soluționare a cererilor de rectificare ce va funcționa la sediul PRIMARIEI precum și pe site-ul ANCPI.

Cererea de rectificare va fi însoţită de documente doveditoare şi va fi înregistrată de către Comisia de soluţionare a cererilor de rectificare, iar dumneavoastră primiţi o copie a acesteia cu numărul de înregistrare.

Programul de lucru al comisiei:

Luni – Vineri, între orele 09,00 – 15,00

Primar,

ZILAHI FLORIN CLAUDIU

Vezi document:

Au început lucrările de asfaltare în comuna Noşlac!

In urma semnării Contractului de finantare dintre Ministerul Dezvoltarii Regionale, Administratiei Publiceși Fondurilor Europene și UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALĂ COMUNA NOȘLAC , JUDEȚUL ALBA reprezentată prin dl.primar Zilahi Florin Claudiu pentru investiția  “Modernizare străzi comuna Noşlac judeţul Alba” și a Contractului de lucrări  semnat cu SC PRESCONSTRUCT OAȘ SRL au început lucrările cu prima stradă la intrarea în satul Noșlac.

Citeşte mai mult...

<< Început < Anterior 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Următor > Sfârşit >>