Anunt

Primăria comunei Noşlac, cu sediul în Noşlac, str.Principală, nr.78, judeţul Alba organizează  în data de 02.SEPTEMBRIE.2014  ora 1000 LICITAŢIE  PUBLICĂ pentru :

• Inchirierea prin licitaţie publică pe o perioadă de 5 ani a  a imobilului – teren şi construcţii, proprietate publică a comunei Noşlac, cu nr.cad.611-Găbud, situat în Noşlac, sat Găbud, nr.14, judeţul Alba în vederea realizării unui CENTRU DE ACTIVITĂŢI CU SPECIFIC MULTIDISCIPLINAR.
  • Inchirierea prin licitaţie publică pe o perioadă de 5 ani a  a imobilului – teren, proprietate privătă a comunei Noşlac, cu nr.cad.79-80 – Stâna de Mureş, situat în Noşlac, sat Stâna de Mureş, nr.95, judeţul Alba

În caz de neadjudecare, licitaţia se va repeta în prima zi de joi a fiecărei luni până la sfârşitul anului.

Documentele licitaţiei se pot obţine la sediul Primăriei comunei Noşlac, şi informaţii suplimentare la telefon 0258889101.

Ofertele se pot depune la sediul Primăriei , secretariat, până în preziua licitaţiei , ora 1500 .